TÜRKİYE GÜVENLİK GÖREVLİLERİ PLATFORMU

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

BİZE ULAŞIN

Bize Ulaşın

BİZİ TAKİP EDİN

Platform Olarak Meslektaşlarımız İçin Dilekçe Kampanyası Başlattık

Tarih 13/Aralık/2020, 16:39 Editör Onur Doğan

Covid19 sebebiyle ölen meslektaşlarımız için dilekçe kampanyası başlattık

TÜRKİYE ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ PLATFORMU covid-19 dan hayatını kaybeden meslektaslari için dilekçe kampanyası oluşturdu ve bütün herkesi bu dilekçe kampanyasina katılmayı davet ediyor.

Her fırsatta Özel Güvenlik görevlilerinin sorununa değinen platformumuz bu seferde covid19 sebebiyle yaşamını yitiren meslektaşlarımızın sorunlarına el atıyor.

2. sınıf ve 3. sınıf görülen mesleğimizin "aman napıyolar ki oturdukları yerde para kazanıyolar" denilerek küçümsenen özellikle covid19 ile beraber her fırsatta eksik kalan yerlere verileren birebir hasta ve yakınlarıyla temas kuran işimizin görev şehitlerine sahip çıkmak ve ailelerine yardım yapılması açısında CİMER,VALİLİK ve AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞINA dilekçe yazmaya başladık.

Geçtiğimiz günlerde TYP MEB Güvenliklerine gelen tebligatla Filyasyon Görevlisi olarak covid19 olan vatandaşlarımıza ilk temas edecek yeni görevlendirmelerinin iletildiğini yazmıştım.Başta AVM,Raylı sistemler,Okullar,Kamu alanlarında görev yapan ve hastalığın geçmesi sonucu vefat eden meslektaşlarımıza sahip çıkarak dilekçe etkinliğimize katılmanızı rica ediyoruz.

ALİ BACAK İÇİN İZMİR VALİLİĞİNE YAZILACAK DİLEKÇE

İZMİR VALİLİĞİ'NE Bireylerin kamu ile ilgili dilek ve şikayetleri hakkında idari makamlara başvuruda bulunmaları ve kendileri ve ya faaliyet alanlarıyla ilgili konularda bilgi edinme haklarını kullanmaları, eşitlik, tarafsızlık ve açıklık ilkeleri temelinde demokratik ve şeffaf bir yönetimin gereğidir. İdare-birey ilişkisinde hukukun üstünlüğünü, demokratikleşmeyi ve saydamlığı sağlayabilmek için, idari faaliyetlerin yürütülmesi sırasında bireysel hak ve özgürlüklere duyarlı davranılması hukuk devletinin en temel niteliğidir. Korona virüs nedeniyle vefat eden özel güvenlik görevlisi İzmir Ege Üniversitesi çalışanı Merhum Hüseyin Ali BACAK'ın ailesine varsa eşi, çocuklarına gerekli maddi yardım ve desteğin sağlanmasını istiyorum.

" İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi Madde 21/2 : Herkes ülkesinin kamu hizmetlerinden eşit olarak yararlanma hakkına sahiptir. "denmekte olup Anayasamızın 90.maddesi gereği " Usulüne göre yürürlüğe konulmuş milletlerarası andlaşmalar kanun hükmündedir. " 3071 Sayılı Kanuna istinaden dilekçemin işleme konulmasını ister, Gereğini rica ederim.
Saygılarımla

Bu haber 251 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güvenlik Haber

2021 Özel Güvenlik Sınav ve Yenileme Takvimi Açıklandı

2021 Özel Güvenlik Sınav ve Yenileme Takvimi Açıklandı EGM tarafından yapılan Özel Güvenlik Adayları ve kimlik yenileme sınav tarihi açıklandı

TYP MEB Okul Güvenlik Temsil Heyeti Ankara’da

TYP MEB Okul Güvenlik Temsil Heyeti Ankara’da Typ meb güvenlikleri sorunlarını anlatmak için Ankaraya gitti.
Safımızı Belli Ediyoruz19/Aralık/2020

ANKET

Kurulan Özel Güvenlik Derneklerini Faydalı Buluyor musunuz?

Tüm Anketler

Reklam Alanı

Reklam için Tıklayın

kişi yorumlari kendi düşünceleridir ,yorumlardan sitemiz sorumlu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi